Hakkımızda

Hakkımızda


Özmenler Holding , 1963’den günümüze,  yarım asrı aşan yolculuğu boyunca Türkiye’nin Akaryakıt sektörü, İnşaat, Lojistik ve Gayrimenkul, Otomotiv  gibi  pek çok atılımında sorumluluk alarak rakiplerinden ayrışmayı başardı ve her zaman ilklerin öncüsü oldu.

Ticari  öyküsüne, Lojistik  faaliyeti ile başlayan Kurucularımız, HACI MEHMET SELİM ÖZMEN ve HACI SALİH ÖZMEN önderliğinde BİTLİS/Güroymak ilçesinde temelleri atıldı.

Pirelli Lastik bayiliği  ile  ticari faaliyetlerine devam ederek bölgesinde bir çok başarıya imza atarak ağını genişletmiştir.

Faaliyet alanı olan akaryakıt sektöründe hedef kitlesine kusursuz , yüksek kalitede güler yüzlü hizmet sunma gayreti ile yaptığı yatırımlara her geçen gün bir yenisini daha eklemek için çalışmalarına, devam etmekte.

Başlıca faaliyet alanı olan akaryakıt sektöründe , kamu ve özel  sektör kuruluşlarına akaryakıt tedarik hizmeti vermektedir.

Gayrimenkul faaliyet alanında bir çok fabrika inşaatı, yaşam alanları  ile projelerin“çevre ile uyumlu,” bulunduğu bölgeye değer katan bir bütünlük içinde olmasına özen göstermiştir

Hizmet verdiğimiz otomotiv sektöründeki başarı ve güvenilirliğimizi sürdürerek, ‘genç’, ‘dinamik’, ‘yenilikçi’ kavramlarıyla özdeşleşmesini sağlayarak  ve bunu kalıcı bir şekilde devam ettirmeyi amaçlamıştır.

Yüksek kalite ve hassasiyete sahip ürünleriyle otomotiv ve sanayi sektörlerinde önde gelen kuruluşların ilk tercihi haline gelmiştir.. Fiyat, kalite ve zamanında teslim alanlarındaki üstün performansımız, birçok uluslararası şirketi açısından bizi ideal bir iş ortağı konumuna koymaktadır.

Özmenler Holding’in inşaat, gayrimenkul, lojistik, otomotiv akaryakıt alanlarında yürütmüş  olduğu faaliyetleri yürüten  grup şirketleri mevcuttur .

İnsana yatırım yapıp bilgi oluşumunu, paylaşımını ve birikimini sağlamak, başarıya ulaşmamızın gereğidir. Özmenler Holding  Grubu ekonomiye ve sosyal faydaya katma değer salamaya, tüketicilerinin ve tüm paydaşlarının gelişen ve değişen talep ve ihtiyaçları için bugünden yarına hazır olmaya ve geleceğe yatırım yapmaya durmadan devam edecektir.

Özmenler Holding  Topluluğu, faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmektedir.

Test

Form Gönderimi

TamamWHATSAPP05372672766