Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Şirketimiz, 1983 yılında kurucu üyelerimiz H. Mehmet Selim ÖZMEN ve H. Salih ÖZMEN önderliğinde Bitlis/Güroymak ilçesinde akaryakıt, Pirelli Lastik bayiliği, gayrimenkul alım satım, inşaat ve lojistik alanlarında ticari faaliyetine başlamış olup 1991 - 2010 yılları arasında Mersin ilinde faaliyetine devam etmiş 2010 yılında ise şirket merkezini Ankara'ya taşıyarak akaryakıt, gayrimenkul, inşaat ve lojistik alanlarında ticari faaliyetine devam etmektedir.

Başlıca faaliyet alanı olan akaryakıt sektörüne adım attığı 1983 yılından bu yana hedefimiz her yıl bir önceki yıldan daha fazla büyümek, sağlamış olduğumuz başarılarımıza yeni başarılar eklemektir. Ülkemizin 81 ilinde şirketimize ait olan akaryakıt istasyonları ve anlaşmalı bayilikleri aracılığıyla kamu ve özel sektör kuruluşlarına akaryakıt tedarik hizmeti vermektedir.

Şirketimiz, ANKARA ve MERSİN ili başta olmak üzere tüm Türkiye çapında inşaat, gayrimenkul ve lojistik sektöründe de yatırımlarına durmaksızın devam etmektedir.

Şirketimizin ilk prensibi koşulsuz müşteri memnuniyeti, dürüst ve güvenilir hizmet, güler yüzlü ve sorunlar karşısında hızlı ve pratik çözümler sunmak, genç ve dinamik yönetici ve idari kadroları ile sizlere hizmet vermektir.